צולל בכיר - מאסטר דייבר

קורסי צלילה למתקדמים

צולל בכיר - מאסטר דייבר

דרגת הצלילה הספורטיבית הבכירה ביותר.  קורס צלילה זה הנו למעשה שילוב של ארבעה קורסי התמחות וקורס הצלה ועזרה לצולל במצוקה.

תעודת MASTER SCUBA DIVER הינה תעודה יוקרתית ביותר לצולל אשר בחר לשפר כמה מיומנויות צלילה.
כל התמחות צלילה פותחת לצולל דלת דרכה הוא עובר לשלב הבא ומתקדם הלאה במקצועיותו כצולל. השילוב בין מיומנות הצולל וקורס ההצלה מעניקה תוצאה מדהימה של צולל המודע לעצמו, אחראי ברמה גבוהה לבטיחות הצלילה שלו ושל בן זוגו לצלילה.
צוללים שהוכשרו מלכתחילה אצלנו ובוחרים את מסלול הMASTER SCUBA DIVER  יראו כיצד ניתן עוד להתקדם עם כל מיומנות נוספת שרוכשים.
לאורך כל קורס צלילה צולל בכיר ובמיוחד בסיומו, תראו כיצד התקדמתם ברמת הצלילה שלכם לעומת הרמה בתחילת הקורס, אתם תקרינו ביטחון ועצמאות הנובעים מהיכרות עמוקה יותר עם חומר תיאורטי שנלמד וניסיון במים שנרכש.

דרישות מקדימות לקבלת תעודת מאסטר דייבר של SSI :
ניסיון צלילה של 72 צלילות.
בוגר קורס הצלה ועזרה לצולל במצוקה.
בוגר קורס צלילה התמחות עומק.
לצבור עוד שלוש התמחויות צלילה אותם ניתן לבחור ממגוון ההתמחויות.

 
חשוב לדעת, ארגון SSI מכיר בניסיון צלילה קודם שלכם, כך שאם צברתם ניסיון בסוג צלילה מסויים (כגון צלילה בראות לקויה / לילה, צלילה מכלי שייט, צלילה בסיוע מחשב, צלילה עם אויר מועשר - נייטרוקס וכד´),ארגון SSI מכיר בניסיון צלילה קודם שלכם ויתכן ותוכלו לקבל "קרדיט" עבור ניסיון זה.
במידה ועדיין אין לכן ניסיון צלילה של  72 צלילות, תוכלו לבצען לאחר סיום ההכשרה בקורסי התמחות צלילה השונים. עם סיום צבירת 72 צלילות, וסיום תכנית ההכשרה, תקבלו לידכם את

מחירים לקורסים נא ליצור קשר טלפוני


צולל בכיר - מאסטר דייבר